Фіщук Євген

Професійний дитячий та сімейний фотограф, фотосесія для вагітних, фотозйомка весілля. +38(096)69-44-555 ☎

Парад наречених Рівне

Радий всіх Вас вітати!

Не знаю чи буде Вам це цікаво, але ж все ж відчуваю потребу поділитись з Вами своїми враженнями.

я не полюбляю писати, тому вибачте якщо щось буде не так…

Коротко про парад:

Вперше в Рівному, 20 серпня 2011 року, пройшов “ПАРАД НАРЕЧЕНИХ“. В ньому прийняло участь 52 учасниці, всі вони вже заміжні, хтось в шлюбі вже декілька років хтось лиш пару місяців.

Хочу наголосити ще раз, що парад проходив в перше в Рівному, але чомусь більшість очікували чогось неймовірного  і дуже веселого від цього дійства .  Подумайте логічно просто походити по місту цілий день і просто погуляти то можна так втомитись що в дома вже нічого не захочеться робити…  а  тут цілий парад  на дівчат маса уваги від перехожих, да ще й очікування в черзі щоб пофотографуватись, потім ще очікування на показі моделей, це все звісно не просто…

Але не дивлячись на багато нюансів  хочу подякувати організаторам за таке дійство це непроста річ організувати такий парад,  і на мою думку все тому, що ця праця пов’язана з людьми і людський фактор тут грає основну роль, хтось обіцяв і не прийшов, хтось обіцяв так а зробив по іншому. В параді було задіяно чимало людей які мали відповідати за різні деталі.

Шкода що було мало професійних фотографів які прийняли повноцінну участь в параді, тому дівчатам приходилось довго очікувати  на постановку і фотосесію. а два фотографа  на 50 наречених це просто нереально ;)

Ну це звісно моя думка і вона суб’єктивна і не дає повної оцінки, і не змушує робити якісь висновки.

Просто перегляньте фото!

В першу чергу я їх робив в своє задоволення якщо комусь не подобається просто закривайте сторінку не тратьте свій час на коментарі ;)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2.33 out of 5)
Loading...
  1. Юля

    Published 21.05.2013 22:29

    Доброго вечора! я також хочу пийнти часть у параді нарнчених. що для цього потрібно?

*
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.