Фіщук Євген

Професійний дитячий та сімейний фотограф, фотосесія для вагітних, фотозйомка весілля. +38(096)69-44-555 ☎

Вагітність

Турбота про вагітну жінку.

Як зробити приємно майбутній мамі? (поради для майбутніх батьків)
Щоб підняти настрій вагітній жінці, необхідно проявити свою любов і турботу, адже вона так схильна зараз змінам настрою.
Вагітна жінка часто перебуває у поганому настрої. Воно дуже мінливе, а головне – може змінюватися майже кожну хвилину. Майбутня мама часто сама не знає, чого вона хоче. Тому догодити їй буває важко.  Але все ж спробуємо задуматись над тим, як можна догодити  вагітній дружині.

Турбота для матусі

Увага рідних просто необхідно майбутньої матусі постійно. Отже, щоб на обличчі вагітної заграла усмішка, потрібно просто навчитися вгадувати її бажання. Ну на рахунок бажань, то це доволі складно вгадати, а от елементарно поліпшувати умови для комфорту майбутньої матусі, кожному чоловіку під силу ;)   .

-Отже, якщо майбутня матуся сідає в крісло, просто підклатідь під поперек їй невелику подушечку. Звичайно ж, їй так буде набагато зручніше, а саме головне приємно відчувати Вашу турботу.
-Вона збирається на прогулянку? Тоді, чоловікові потрібно, не чекаючи її прохання, нахилиться і допомогти одягнути взуття.
-Ваша улюблена дружина збирається в жіночу консультацію? Складіть їй компанію. Вагітна повинна відчути, що чекати малюка і готуватися до його народження – ваше спільну справу.
Свіже повітря
Та, як відомо, він відмінно піднімає майбутній мамі настрій. Тому не потрібно сидіти вдома, перед монітором ;) ,  швидко відправляйтеся разом на прогулянку! Це найкращий вид фізнагрузки для майбутньої матусі. Продумайте разом приємний маршрут. Добре, якщо ви будете гуляти в парку чи сквері. Там тихо і затишно. По дорозі звідти згадай про улюбленому затишному кафе. Можна зайти туди після прогулянки, щоб попити соку.

Пам’ятайте: таких дрібниць існує дуже багато.

УСПІХІВ ВАМ! І МІЦНОГО ЗДОРОВ’ЯЧКА!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
*
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.