Фіщук Євген

Професійний дитячий та сімейний фотограф, фотосесія для вагітних, фотозйомка весілля. +38(096)69-44-555 ☎

9 місяців в очікувані чуда…

Фотозйомка вагітності – одне з найбільш захоплюючих і «живих» напрямків сучасного фотомистецтва. І він володіє рядом унікальних особливостей і нюансів.
Вагітність … Починається особливий період в житті жінки – очікування дитини.
Попереду  9 місяців, протягом яких кардинально змінюється не тільки сама жінка але і її світогляд, життєві пріоритети, бажання.
З першого ворушіння маляти приходить усвідомлення того, що всередині тебе зародилось життя. І це загадка природи, сама геніальна її таємниця – адже всередині вагітної жінки зростає не просто дитина, в ній існує цілий Всесвіт.
І цей Всесвіт так стрімко розвивається, животик мами округляється і збільшується.
Вагітна жінка по-особливому красива. Вона неповторна.
Жоден стиліст, візажист або пластичний хірург не може відтворити той шарм, красу і чарівність, які притаманні вагітній жінці. І це особливий стан майбутньої мами такий швидкоплинний! 9 місяців пролетять як одна мить.

І через декілька років Вам неодмінно захочеться показати своєму малюкові, де він жив до народження, і якою тоді була його ненька


Саме тому у багатьох майбутніх мам виникає цілком логічне бажання відобразити свою вагітність за допомогою фотографії. Безумовно, щоденні зміни животика  може фотографувати і чоловік (сестра, мама, подруга) на домашній фотоапарат. Однак тільки професійний фотограф зможе зробити дійсно якісні та художні знімки вагітності, які Ви з гордістю будете показувати не тільки всім родичам, друзям, а й власному малюку через  багато років.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...