Фіщук Євген

Професійний дитячий та сімейний фотограф, фотосесія для вагітних, фотозйомка весілля. +38(096)69-44-555 ☎

Ваші запитання:

1- Я хочу замовити у вас фотосесію, але я не хочу щоб ці фото потрапили до Інтернету.  Чи можливо щоб фото не публікувалось у вас на сайті і не використовувалось в  вашому портфоліо?

Я думаю Ви раніше вже читали моє кредо: «Не намагайся бути кращим за всіх, просто будь кращим ніж ти був на минулому тижні».  Для мене кожна фотосесія чи весільна фотозйомка є кроком вперед! І головне для мене не залишатись на місці, тому це і пояснює моє бажання поділитись з людьми новими роботами.  Тим більше головний фактор, по якому вибирають фотографа, є якість його робіт. І Ви самі  не змогли б оцінити якість і рівень моїх фото-робіт,  якби інші люди не дозволили б публікувати власні фото.

В першу чергу для мене фото це творчість!  А фотографувати  і не показувати для людей, які цікавляться моєю творчістю  це все рівно, що для художника малювати картину і ховати її в себе в майстерні, або як для письменника писати твір і заховати свій рукопис від всіх читачів..

Звісно в кожному правилі є винятки:

-          Я фізично не встигаю виставляти всі свої фотосесії в себе на сайті… (це тривалий процес)

-          Якщо це була вагітна фотосесія і ви до пологів не хочете публікувати ці фото, то я звісно теж не підганяю з публікацією, ми її відкладемо.

-          За  Вашим  проханням я можу не виставляти деякі фото з фотосесії

-          А якщо вище перераховані варіанти не підходять і Вам потрібна повна конфіденційність, то про це можна також домовитись.  Але Вам потрібно про це попередити відразу.

2- Чому потрібно так довго очікувати фото після фотосесії?

Все це очікування  не є моєю примхою… Просто більшість навіть не уявляє скільки роботи залишається за кадром.

-           Після фотозйомки в мене на карті пам’яті  фотоапарата залишається  цифровий «негатив» в RAW форматі,  а не вже готові фотографії в звичному для всіх розширенні  JPEG.

-          Далі над фотографіями проходить ще не одна процедура…  Їх конвертують, сортують, перейменовують, вибираються  фото для художньої обробки і тільки після  цього всього над  вибраними Вашими фотографіями проходить ретуш  (я працюю не сам, зі мною працює команда людей, серед  яких є професійні дизайнери)

-          А саме головне в цю всю роботу ми вкладаємо душу! І якщо поставити це все на потік і робити аби чим  скоріше, то результат також  буде не такий який  міг би  бути.

Я думаю, якісних фотографій варто почекати , щоб потім милуватись результатом, ніж поспішити і бути розчарованим.

3- Чому піднялись ціни на фотосесії?

Це одне з частих питань, які я отримую. ..

Ну тут навіть не знаю з чого почати… Чинників для цього є чимало.

-          Перше і одне з самих головних  факторів є собівартість професійної фототехніки.

За цей рік моєї професійної роботи як фотографа я змінив 3 камери різних моделей,  і кожного разу коли я купував нову камеру ціна її теж була більшою.  Тому сівши і проаналізувавши останні два місяці я зрозумів, що на старих цінах я заходжу в мінус ;( камера скоріше зноситься ніж я назбираю гроші на нову.. і знову прийдеться брати кредит…

-          По-друге, я дуже втомився від об’ємів зробленої роботи за останні місяці, через просту доступність в ціні був  великий попит і я не мав вихідних…

-          І на останок,  я не хочу ставити свою творчість на потік, для мене важливо вкладатись в цю справу повністю.

4- Чи працюєте ви в інших містах України?

Так звісно працюю. Є досвід роботи в різних містах таких як: Київ, Львів, Луцьк, Новоград-Волинський, Кременець, Яремче, Острог, Нетішин і багато інших міст.

До-речі, ціни на сайті вказані лише для Рівного,  в інших містах ціна буде змінюватись залежно від затраченого часу на дорогу і вартості оренди  студії.

5-      Якою технікою ви користуєтесь?

Тут з досвіду можу сказати, що техніка не грає вирішальну роль в цьому процесі.  Руки, які тримають професійний фотоапарат,  можуть  робити як шедеври так і неграмотні фото..  Пригадую один старий жарт:
(Диалог: )

Фотограф снимал торжество у одной женщины, за столом она спросила:

– у вас получаются такие хорошие снимки, у вас наверно хороший фотоаппарат.

Фотограф ничего не ответил.А когда торжество закончилось и женщина провожала фотографа, тот прощаясь сказал:

- Спасибо, все было очень вкусно. У вас наверно хорошие кастрюли?

Тому головне не «каструля» а  руки.

На даний момент в мене Canon EOS 5D Mark II апарат який допомагає мені, робити фото високої якості.

————————————————————————————————-

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...